Воскресенье
28.04.2024
22:24
Форма входа
Категории раздела
Мои файлы [32]
Поиск
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 101
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Cайт села Денежниково

    Каталог файлов

    Главная » Файлы » Мои файлы

    Правила благоустрою території села Денежникове (проект). Розділ 6, пункти 6.8-6.10
    18.03.2013, 18:06

    6.8. Розміщення та утримання зовнішньої реклами.

    6.8.1. Підставою для розміщення зовнішньої реклами на території села Денежникове є дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, виданий у порядку, встановленому рішенням Денежниківської сільської ради, її виконавчого комітету.

    6.8.2. Виконання робіт, пов’язаних з розміщенням стаціонарної зовнішньої реклами, здійснюється підприємствами, установами та організаціями. Розміщення рекламних засобів має відповідати естетичним, експлуатаційним, санітарно-технічним вимогам.

    6.8.3. Роботи, пов’язані з розташуванням засобів зовнішньої реклами на сільській території, виконуються з дотриманням правил техніки безпеки, цих Правил, державних будівельних норм і правил, проекту (схеми) організації дорожнього руху, правил проведення робіт в охоронних зонах інженерних мереж із забезпеченням захисту комунікацій під час проведення цих робіт та наглядом представника підприємства, яке експлуатує ці комунікації.

    До початку робіт з влаштування рекламних засобів для розміщення на них зовнішньої реклами в межах відведеної території, що пов’язано з розкопуванням ґрунту, порушенням цілісності асфальтового покриття, отримувати дозвіл (ордер) на проведення таких робіт в постійній комісії з благоустрою села сільської ради в порядку, визначеному розділом 8 цих Правил, а у разі необхідності у видаленні зелених насаджень, зруйнуванні «зеленої зони» - з отриманням в інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради ордера на видалення зелених насаджень в порядку, визначеному пунктом 6.2.14 цих Правил.

    6.10.5. Роботи, пов’язані з влаштуванням рекламних засобів для розміщення на них зовнішньої реклами в межах відведеної території, виконуються з обов'язковим відновленням благоустрою місця їх розміщення у порядку, визначеному пунктом 8.10 цих Правил. Підключення засобів зовнішньої реклами до існуючих мереж зовнішнього освітлення здійснюється відповідно до вимог, передбачених чинним законодавством.

    6.10.6. У разі необхідності в проведенні робіт, пов’язаних з розташуванням рекламних засобів на територіях з твердим покриттям, «зеленій зоні», виконується попередня підготовка, яка гарантує максимальне збереження твердого покриття, «зеленої зони» та необхідну якість його відновлення з використанням сучасних типів покриттів.

    6.10.7. Роботи, пов’язані з розташуванням засобів зовнішньої реклами, вважаються закінченими, якщо проведено відновлення твердого покриття, «зеленої зони», вивезено зайвий ґрунт, сміття, залишки матеріалів, а місце проведення робіт здано постійній комісії з благоустрою сільської ради, про що складається акт.

    6.10.8. Проведення робіт із розташуванням рекламного засобу на місці, відмінному від визначеного дозволом на розміщення зовнішньої реклами, тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством, що не звільняє розповсюджувача зовнішньої реклами від відшкодування шкоди, завданої об’єкту благоустрою села, та виконання робіт з повного його відновлення.

    6.10.9. Великорозмірні засоби зовнішньої реклами розташовуються відповідно до комплексного плану благоустрою площі, вулиці села на одному рівні від горизонтальної поверхні ґрунту (дорожнього покриття) та на однаковій відстані від доріг.

    6.10.10. Розташування всіх видів засобів зовнішньої реклами в оновлених частинах міста обмежено збереженням просторового сприйняття реконструйованих площ та вулиць села.

    6.10.11. Розміщення засобів зовнішньої реклами на пам’ятках культурної спадщини і в межах їх зон охорони обмежується необхідністю збереження зовнішнього вигляду історично сформованого архітектурного середовища та дозволяється за погодженням з відповідним органом охорони культурної спадщини.

    6.10.12. Засоби зовнішньої реклами не повинні створювати перешкоди руху пішоходів і транспорту, механізованому прибиранню вулиць, обслуговуванню інженерних мереж і споруд, викошуванню газонів з урахуванням їх безпечної експлуатації.

    6.10.13. Освітлення засобів зовнішньої реклами повинно бути рівномірним і не повинно засліплювати учасників дорожнього руху, а також не повинно освітлювати квартири жилих будинків.

    6.10.14. Освітлення засобів зовнішньої реклами повинно виконуватися,в основному, енергозберігаючими приладами.

    6.10.15. Засоби зовнішньої реклами не повинні виступати джерелами шуму, вібрації, світлових, електромагнітних та інших випромінювань чи полів з порушенням діючих санітарних норм.

    6.10.16. На фасадах будинків, споруд поряд з об’єктами зовнішньої реклами можливо застосування брендмауерних щитів, призматронів, панно, екранів, табло стандартних розмірів (4 м х 3 м, 5 м х 3 м, 6 м х 3 м) з обов’язковим підсвіченням та попереднім ремонтом (у разі необхідності) торців будинку, споруди. У випадку, якщо один із зазначених об’єктів зовнішньої реклами прикриває будинки, споруди що ремонтуються, реконструюються чи будуються, допускається встановлення таких об’єктів більшого формату.

    Використання кронштейнів, малогабаритних рекламних засобів для розміщення на опорах контактної мережі зовнішнього освітлення, електропередач, стовпах транспортного комплексу міста та інших спорудах не призначених для розміщення зовнішньої реклами, можливо з максимальною площею рекламоносія 0,2 кв.м для конструкцій вертикального та горизонтального компонування, з дотриманням вимог техніки безпеки.

    6.10.17. При розміщенні засобів зовнішньої реклами поблизу перехресть, біля дорожніх знаків, пішохідних переходів та зупинок транспорту загального користування повинна забезпечуватись видимість дорожніх знаків,  перехресть, пішохідних переходів, зупинок транспорту загального користування.

    6.10.18. Прапори суб’єктів господарювання з їхньою символікою, що встановлюються біля приміщень на ділянках територій, що належать або знаходяться у користуванні у таких суб’єктів господарювання, можуть вивішуватися постійно за умови наявності дозволу на розміщення рекламоносія. 

    6.10.19. Мимоходи, тимчасові виносні спеціальні конструкції розміщуються виключно під час роботи суб’єктів господарювання, що рекламують свої товари, продукцію, послуги та встановлюються тільки на тротуарах вздовж фасаду будинків або в одну лінію з деревами, «зеленою зоною».

    6.10.20. Засоби зовнішньої реклами, які розташовуються на будинках (у тому числі на дахах) і впритул до них, не повинні вступати у візуальний конфлікт з архітектурою цього будинку та суттєво міняти вигляд їхніх фасадів, а їх розміщення узгоджується з балансоутримувачем будинку.

    6.10.21. Забороняється розташування рекламних засобів:

    на пішохідних доріжках та алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів;

    на висоті менш як 5 метрів від поверхні дорожнього покриття, якщо їх рекламна поверхня виступає за межі краю проїжджої частини.

    6.10.22. Забороняється розміщення друкованої реклами безпосередньо на зовнішній поверхні будинків, будівель, споруд, на парканах, огорожах, стовпах та деревах, електричних та телефонних шафах, трансформаторних підстанціях.

    6.10.23. Місця розташування засобів зовнішньої реклами повинні утримуватися в належному санітарно-технічному стані, з забезпеченням їх своєчасного прибирання та впорядкування; при короткостроковому розміщенні засобів зовнішньої реклами у зв’язку з проведенням спеціальних виставкових заходів, рекламних акцій (з розміщенням наземних засобів зовнішньої реклами) повинен додатково укладатись договір з сільською радою на предмет зобовязань  прибирання території.

    6.10.24. Засоби зовнішньої реклами повинні мати постійне рекламно-інформаційне заповнення.

    6.10.25. Матеріали, які використовуються при виготовленні усіх типів засобів зовнішньої реклами, повинні відповідати сучасним вимогам з якості та екологічної безпеки.

    6.10.26. З метою забезпечення доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями та підвищення естетичності сільського середовища фундаменти наземних конструкцій не повинні виступати над поверхнею землі. У разі якщо існують письмові підтвердження відповідних організацій, зокрема, письмові висновки власників комунікацій, щодо неможливості заглиблення фундаменту конструкції, розповсюджувач реклами повинен декоративно оформити фундамент засобу зовнішньої реклами, що виступає над поверхнею землі.

    6.10.27. В зимовий період при насипанні поверхового шару ґрунту над фундаментом засобу зовнішньої реклами або відновленні благоустрою при демонтажі засобу зовнішньої реклами (відновлення після демонтажу фундаменту засобу зовнішньої реклами), заборонено використовувати змерзлий, кусковий ґрунт.

    6.10.28. Засоби зовнішньої реклами повинні утримуватись у належному технічному стані з забезпеченням негайного відновлення пошкоджених конструкцій, заміною пошкоджених рекламних сюжетів, своєчасним оновленням зовнішнього вигляду засобів зовнішньої реклами та рекламних сюжетів.

    6.10.29. При заміні рекламного сюжету не припускається розташування автотранспортних засобів на «зеленій зоні».

    6.10.30. Відповідальність за технічний, естетичний стан засобу зовнішньої реклами, розміщеної реклами, стан благоустрою місць розташування засобів зовнішньої реклами несе балансоутримувач засобів зовнішньої реклами.

    6.10.31. У випадках укладення договору про використання елементів благоустрою у якості місця розташування засобу зовнішньої реклами між власником засобів зовнішньої реклами та балансоутримувачем елементу благоустрою міста відповідальність за технічний та естетичний стан всього елементу благоустрою села несе його балансоутримувач (крім безпосередньо місця розташування засобу зовнішньої реклами).

    6.10.32. Виконання робіт, пов’язаних з розташуванням рекламних засобів, на території села Денежникове без додержання Порядку розміщення зовнішньої реклами в селі Денежникове та вимог цих Правил вважаються незаконними і тягнуть за собою відповідальність згідно з законодавством.

    6.10.33. Підлягають демонтажу засоби зовнішньої реклами, розташовані з порушенням Порядку розміщення зовнішньої реклами в селі Денежникове, цих Правил, а саме без дозволів, у тому числі у разі закінчення терміну дії дозволів, у разі скасування дозволу, у разі використання конструкції, що відрізняється від  визначеної у дозволі, у випадку відхилення місця розташування рекламного засобу від встановленого, а також в інших випадках, визначених у нормативно-правових актах або в договорі про тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів.

    Демонтаж засобів зовнішньої реклами здійснюється за рахунок власника конструкції.

    6.10.34. Шкода, завдана при розміщенні засобів зовнішньої реклами внаслідок порушення законодавства у сфері благоустрою, підлягає компенсації у встановленому законодавством порядку.

    6.10.35. Відповідальність за розміщення реклами в неустановлених для цього місцях несе рекламодавець у тому числі, у випадку наявності договору між рекламодавцем та суб’єктом господарської діяльності, громадянином, що розповсюджує рекламу, а також у випадку, якщо особу розповсюджувача реклами встановити не можливо.

    6.10.36. Контроль за додержанням вимог цих Правил при розміщенні засобів зовнішньої реклами здійснюють сільська рада та її виконавчий комітет.

    6.12. Порядок утримання мостів

    6.12.1. Утримання мостів здійснюється з додержанням вимог цих Правил, державних норм та правил, інших нормативних актів.

    6.12.2. Організація обстеження мостів та труб здійснюється їх балансоутримувачами згідно з вимогами законодавства та ДБН 2.3-6-2002 «Мости та труби. Обстеження та випробування».

    6.12.3. До складу робіт з прибирання мостів у літній період входять: видалення пилу, сміття та бруду з проїзної частини та тротуарів, при необхідності проводиться миття проїзної частини доріг, тротуарів, перил, декоративних та огороджуючих елементів. Роботи, як правило, повинні виконуватися механізованим способом, лише важкодоступні місця прибираються вручну. Роботи з прибирання проводять не менше ніж один раз на десять днів та в залежності від забрудненості.

    6.12.4. До складу робіт з прибирання мостів у зимовий період включаються збір та видалення снігу та льоду, боротьба з ожеледицею. Вказані роботи необхідно проводити механізованим способом, очищення вузьких тротуарів проводиться вручну. Проїзна частина та тротуар повністю очищуються від снігу. Не допускається обледеніння огорож та накопичення вздовж них снігових та льодових валків, що зменшують проїзд. Прибирання снігу та льоду на металевих конструкціях повинні забезпечувати збереження офарблення металу. Боротьба з ожеледицею на проїзній частині доріг, тротуарах мостів та шляхопроводів здійснюється шляхом посипання їх піском та шлаком без застосування хлоридів.

    6.12.5. Скидання бруду, відходів, снігу та льоду із штучних інженерних споруд забороняється.

    6.12.6. Відповідальність за якість виконання робіт з прибирання та утримання у належному стані штучних споруд несуть особи, які виконують такі роботи.

    6.12.7. Забороняється рух на мостах транспортних засобів, що забруднюють проїзну частину та тротуари, включаючи автомобілі, які перевозять сміття та відходи з відкритими люками. 

    6.13. Порядок утримання технічних засобів регулювання дорожнього руху

    6.13.1. Утримання у належному стані дорожніх знаків, дорожньої розмітки, маршрутних покажчиків,  здійснює «Райавтодор».

    6.13.2. Використання та утримання вказаних у цьому пункті елементів благоустрою здійснюється згідно з ДСТУ 2587-94 «Розмітка дорожня», ДСТУ 4100-02 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування», ДСТУ 2735-95 «Огородження дорожні і напрямні пристрої», ДСТУ 4092-02 «Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги. Правила застосування», інших норм та правил.

    6.13.3. Кожний учасник дорожнього руху повинен використовувати елементи дорожніх об'єктів відповідно до їх призначення з дотриманням вимог чинного законодавства.

    6.14. Порядок утримання малих архітектурних форм некомерційного призначення

    6.14.1. Утримання в належному стані малих архітектурних форм некомерційного призначення та інших елементів благоустрою здійснюють їх балансоутримувачі або особи, на об’єктах яких розміщені елементи благоустрою.

    6.14.2. Відповідальність за збереження та контроль за утриманням малих архітектурних форм некомерційного призначення, розташованих на території міста, що належать до комунальної власності, покладається на районні адміністрації.

    6.14.3.  Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, домоуправління, установи, підприємства, організації, заклади освіти, які утримують будинки, власники будинків та споруд зобов’язані забезпечити наявність на кожному будинку однотипних, погоджених з управлінням архітектури та містобудування Новоайдарської районної державної адміністрації, адресних покажчиків, їх освітлення в нічний час.

    6.14.4. Садові, паркові лави слід розставляти згідно з планами парків, скверів, зелених зон, утримувати в справному стані, фарбувати не рідше двох разів на рік. Садові, паркові лави встановлюються та утримуються підприємствами, що утримують відповідні об'єкти благоустрою. Утримання садових, паркових лав включає їх миття, очищення від пилу і снігу, поточний ремонт.

    6.14.5. Малі архітектурні форми некомерційного призначення можуть розміщуватися на об’єктах благоустрою на конкурсних засадах.

    Порядок розміщення, проведення конкурсу та форма договору про право розміщення малої архітектурної форми некомерційного призначення встановлюється рішенням виконавчого комітету Денежниківської сільської ради.

    Категория: Мои файлы | Добавил: sartem | Теги: денежникове, Правила благоустрою
    Просмотров: 898 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email *:
    Код *: