Понедельник
29.04.2024
03:27
Форма входа
Категории раздела
Мои файлы [32]
Поиск
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 101
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Cайт села Денежниково

    Каталог файлов

    Главная » Файлы » Мои файлы

    Правила благоустрою території села Денежникове (проект). Розділ 5, пункти 5.2.5 - 5.5
    18.03.2013, 21:09

       

     5.2.5. Пляжів.

    Порядок утримання територій пляжів затверджується рішенням Денежниківької сільської ради.

    Території пляжів зобов’язані утримувати у належному стані їх балансоутримувачі або особи, яким вони передані на підставі цивільно-правових угод, відповідно до Санітарних правил утримання територій населених пунктів, затверджених Головним державним санітарним лікарем СРСР 05.08.1998 р.  № 4690-88, умов цих Правил,  інших нормативно-правових актів. Території пляжів, що не передані у користування, утримують у належному стані виконкоми, як безхазяйні території.

    Утримання територій пляжів включає санітарне очищення, вжиття заходів із  запобігання забрудненню річного узбережжя, охорону зелених насаджень, відгородження відповідної території, у тому числі декоративне, вільний доступ на територію пляжів. 

    Балансоутримувачі або особи, які утримують пляжі:

    - забезпечують встановлення та належний санітарно-технічний стан туалетів;

    - встановлюють урни, контейнери для сміття які необхідно очищувати по мірі наповнення. Урни необхідно розміщувати на відстані 3-5 метрів від смуги зелених насаджень і не менш за 50 метрів від краю води з розрахунку не менш однієї урни на 800 кв. метрів території пляжу. Контейнери для сміття встановлюються з розрахунку один контейнер на 3500 кв. метрів території пляжу;

    - забезпечують належний санітарний стан території пляжу;

    - забезпечують наявність та належний технічний стан лавок для відпочинку, забезпечують наявність дитячих майданчиків;

    - особи, які утримують пляжі, зобов’язані укладати договори про вивезення, утилізацію побутового сміття та вторинної сировини, забезпечити установку контейнерів для збору ПЕТ- посуду.

    На території пляжів в обов’язковому порядку організовуються рятувальні станції, санітарні пункти, інші об’єкти відповідно до вимог законодавства.

    5.2.6. Кладовищ.

    Утримання кладовищ, військових братських та одиночних могил; земельних ділянок для почесних поховань, братських могил, а також могил померлих одиноких громадян; померлих осіб без певного місця проживання; померлих, від поховання яких відмовилися рідні, місць поховань знайдених невпізнаних трупів за рахунок коштів бюджету села.

    Утримання військових кладовищ, військових ділянок на цивільних кладовищах, військових братських та одиночних могил забезпечують виконавчі органи ради, органи виконавчої влади із залученням органів охорони культурної спадщини відповідно до їх повноважень.

    Утримання в належному естетичному та санітарному стані могил, місць родинного поховання, намогильних споруд здійснюється відповідно їх користувачами (власниками) за рахунок власних коштів.

    Утримання у належному стані територій кладовищ та місць поховань передбачає використання їх за призначенням, санітарне очищення, озеленення, охорону зелених насаджень, збір та вивезення сміття відповідно до вимог цих Правил.

    Існуючі місця поховання не підлягають знесенню і можуть бути перенесені тільки за рішенням виконавчого комітету Денежниківської сільської ради у випадку постійного підтоплення, зсуву, землетрусу або іншого стихійного лиха. Місця невідомих поховань, віднесені в установленому законодавством порядку до об'єктів культурної спадщини, беруть на державний облік і утримують органи охорони культурної спадщини.

    Поховання померлих здійснюється з дотриманням вимог санітарно-епідеміологічних норм і правил.

    Виконання будь-яких будівельних робіт у місцях поховань, на місцевості із залишками слідів давніх поховань, на територіях закритих кладовищ, а також у прилеглих до місць поховань охоронних зонах забороняється.

    5.2.7. Місць для стоянки транспортних засобів (автостоянок, місць паркування транспорту).

    На територіях місць для стоянки транспортних засобів забезпечується додержання Правил зберігання транспортних засобів на автостоянках, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1996 р. № 115, загальних вимог санітарного очищення територій, вимог цих Правил, встановленого порядку та режиму паркування.

    Утримання у належному санітарно-екологічному стані територій місць для стоянки транспортних засобів (автостоянок, місць паркування) здійснюють їх балансоутримувачі або особи, яким передані зазначені території у користування на підставі цивільно-правових угод, або особи, на яких обов’язок з утримання  відповідної території покладений договором або актом органу місцевого самоврядування.

    У випадку розміщення місць для паркування на проїзної частині дороги санітарне очищення території здійснюють особи, на яких покладено обов’язок з прибирання такої дороги, або особи, на яких обов’язок з утримання відповідної території покладено договором або актом органу місцевого самоврядування.

    У спеціально обладнаних місцях для стоянки транспортних засобів забороняється:

    - засмічувати територію, а також мити транспортні засоби в непередбачених для цього місцях;

    - розпалювати вогнища;

    - торгівля без дозволу власника дорожнього об'єкта або уповноваженого ним органу та без погодження з Державною автомобільною інспекцією МВС України;

    - зливати відпрацьовані мастила на землю, дорожнє покриття;

    - псувати обладнання місць стоянки, паркування, пошкоджувати зелені насадження.

    Місця для стоянки транспортних засобів (автостоянки, місця паркування) використовуються виключно за цільовим призначенням. Не допускається завалювання території місць для стоянки транспортних засобів (автостоянок, місць паркування) сміттям, відходами, товарами, тарою, обладнанням тощо.

    Майданчик для паркування, стоянки транспортних засобів повинен бути розміченим по місцях стоянки й пронумерованим відповідно до схеми  розміщення транспортних засобів.

    Схема розміщення транспортних засобів погоджується з Державною автомобільною інспекцією МВС України,  а у випадку будівництва або реконструкції місць паркування, стоянки транспортних засобів також погоджується з постійною комісією з благоустрою Денежниківської сільської ради.

    Балансоутримувачі або особи, яким передано території для стоянки транспортних засобів, зобов’язані укладати договори на вивезення та утилізацію відходів.

    5.2.8. Майданчиків для дозвілля та відпочинку.

    Утримання майданчиків для дозвілля та відпочинку здійснюють їх балансоутримувачі або особи, на території яких розміщені вказані майданчики відповідно до цивільно-правових угод.

    Майданчики для дозвілля та відпочинку повинні бути безпечними для життя та здоров’я громадян, наявне обладнання, спортивні, розважальні та інші споруди, інші елементи благоустрою повинні підтримуватися у належному стані, своєчасно очищатися від бруду, сміття, снігу, льоду. 

    Не допускається наявність поламаного, небезпечного для життя та здоров’я громадян обладнання, елементів благоустрою.

    5.2.9. Місць для організації ярмарків та майданчиків сезонної торгівлі, ринків.

    Місця для організації ярмарків та майданчики для сезонної торгівлі, ринки утримуються особами, яким зазначені території надаються з метою проведення цих заходів.

    Організація ярмарків, майданчиків сезонної торгівлі, ринків має відповідати санітарним, протипожежним нормам і правилам.

    Особи, яким дозволяється організація ярмарків та/або сезонної торгівлі, ринків зобов’язані:

    - забезпечити належне утримання території, у тому числі санітарне очищення відповідно до Санітарних правил утримання територій населених пунктів, затверджених Головним державним санітарним лікарем СРСР 05.08.1998 р.         № 4690-88, Ветеринарно-санітарних правил для ринків, затверджених наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від   04.06.1996 р. № 23, Правил торгівлі на ринках, затверджених рішенням Денежниківської сільської ради;

    - укласти договір на вивезення твердих побутових відходів та вторинної сировини;

    - встановити сміттєзбірники, урни для збирання відходів та сміття;

    - забезпечити збереження всіх елементів благоустрою, у тому числі зелених насаджень на наданій території;

    - встановити громадські санітарні вузли (тимчасові туалети) на відстані не ближче ніж 50 метрів від місць торгівлі харчовою продукцією у кількості, відповідно до державних санітарних норм і правил.

    Контроль за порядком організації ярмарків та сезонної торгівлі, ринків  здійснює комісія з захисту прав споживачів Денежниківської сільської ради, комісіїя з благоустрою села Денежниківської сільської ради інші уповноважені органи державної влади та місцевого самоврядування в межах своїх повноважень. 

    5.3. Порядок здійснення благоустрою та утримання прибудинкової території, територій житлової та громадської забудови

    5.3.1. Благоустрій території житлової та громадської забудови здійснюється з урахуванням вимог використання цієї території відповідно до «Правил утримання жилих будинків та при будинкових територій», затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства України від 17.05.2005 р. № 76, затвердженої містобудівної документації, регіональних і місцевих правил забудови, цих Правил, а також установлених державних стандартів, норм і правил. 

    5.3.2. Утримання в належному стані та благоустрій прибудинкової території багатоквартирного жилого будинку, належних до нього будівель, споруд проводиться балансоутримувачем цього будинку або підприємством, установою, організацією, з якими балансоутримувачем укладено відповідний договір на утримання та благоустрій прибудинкової території.

    5.3.3. Благоустрій присадибної ділянки проводиться її власником або користувачем цієї ділянки. Власник або користувач присадибної ділянки зобов’язані на умовах договору, укладеного зі спеціалізованим підприємством або самостійно, забезпечувати належне утримання території загального користування, прилеглої до його присадибної ділянки.

    5.3.4. Благоустрій присадибної ділянки, на якій розміщені жилі будинки, господарські будівлі та споруди, що в порядку, визначеному законодавством, взяті на облік або передані в комунальну власність як безхазяйні, проводиться сільською радою.

    5.3.5. Підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності,  фізичним особам-підприємцям, громадянам суворо забороняється створювати звалища та скидати сміття за межами відведених для цього місць.

    5.3.6. Забороняється розміщення та/або залишення будівельних матеріалів (піску, щебеню, мішків із матеріалами та ін.), будівельного сміття та відходів на територіях вулиц, провулків, територіях житлової та громадської забудови по над строки проведення будівельних та інших ремонтних робіт але не більш 24-х годин без відповідного погодження з постійною комісією з благоустрою Денежниківської сільської ради.

    5.3.7. Забороняється складати та/або спалювати опале листя на прибудинкових територіях.

    5.3.8. Власники приватних садиб, користувачі орендованих будинків повинні прибирати прилеглу територію від паркану домоволодіння до центру проїзної частини дороги.

    5.4. Порядок здійснення благоустрою та утримання територій підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців та закріплених за ними територій

    5.4.1. Підприємства, установи, організації,фізичні особи-підприємці  забезпечують благоустрій та утримання в належному стані земельних ділянок, наданих їм на праві власності чи користування, відповідно до закону, цих Правил та інших нормативних актів.

    5.4.2. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування можуть передавати об'єкти благоустрою на баланс підприємствам, установам, організаціям, фізичним особам-підприємцям  відповідно до вимог закону.

    5.4.3. Балансоутримувач об'єкта благоустрою з метою належного його утримання та здійснення своєчасного ремонту може залучати для цього інші підприємства, установи, організації, фізичних осіб- підприємців .

    5.4.4. Межі та режим використання закріпленої за підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами-підприємцями території визначає Денежниківська сільська рада.

    5.4.5. Посадові особи підприємств, установ, організацій, фізичні особи-підприємці несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну та/або здоров'ю громадян на власних та закріплених за ними територіях, відповідно до закону.

    5.5. Порядок здійснення благоустрою, утримання територій будівель та споруд інженерного захисту, санітарних споруд

    5.5.1. Утримання в належному стані територій будівель та споруд інженерного захисту територій, санітарних споруд здійснюється їх балансоутримувачами відповідно до законодавства, цих Правил та інших нормативно-правових актів.

    5.5.2. Балансоутримувачі будівель та споруд інженерного захисту територій, санітарних споруд зобов’язані своєчасно здійснювати обстеження, паспортизацію, поточний, капітальний ремонти вказаних будівель, споруд, забезпечувати їх належну та безпечну роботу.

    Категория: Мои файлы | Добавил: sartem | Теги: денежникове, Правила благоустройства
    Просмотров: 956 | Загрузок: 0 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email *:
    Код *: