Воскресенье
28.04.2024
22:10
Форма входа
Категории раздела
Мои файлы [32]
Поиск
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 101
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Cайт села Денежниково

    Каталог файлов

    Главная » Файлы » Мои файлы

    Правила благоусрою території села Денежникове (проект). Розділ 6, пункти 6.4-6.8
    18.03.2013, 18:12

    6.4. Порядок утримання спортивних споруд

    6.4.1. Матеріально-технічну базу фізичної культури і спорту складають усі види фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, фізкультурно-спортивного спорядження і обладнання, інше майно, призначене для занять фізичною культурою і спортом.

    6.4.2. Власники фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, спеціальних приміщень для занять фізкультурою і спортом, фізкультурно-оздоровчого і спортивного інвентарю або уповноважені ними органи зобов'язані забезпечувати їх належний стан, безпечний для життя і здоров'я людей, майна та навколишнього природного середовища.

    6.4.3. Адміністрація фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, організатор спортивного заходу або занять фізичною культурою забезпечують належне обладнання місць проведення фізкультурно-спортивних занять і змагань відповідно до правил їх проведення, вимог техніки безпеки, санітарно-гігієнічних, екологічних та інших державних вимог і несуть відповідальність, встановлену законодавством, за шкоду, заподіяну здоров'ю глядачів та осіб, які займаються в них фізичною культурою і спортом.

     6.4.4. Будівництво фізкультурно-оздоровчих і спортивних об'єктів здійснюється відповідно до встановлених нормативів за рахунок коштів, що спрямовуються на будівництво житла, та коштів організацій – забудовників житла.

    6.4.5. Нормативи мінімальної забезпеченості основними фізкультурно-оздоровчими і спортивними спорудами, а також підприємств, установ і організацій всіх форм власності визначаються центральними органами виконавчої влади з фізичної культури і спорту, архітектури та будівництва.  

    6.4.6. Не допускається:

    1) будівництво нових та реконструкція наявних дошкільних виховних, загальноосвітніх закладів без передбачених нормативами фізкультурно-спортивних споруд та функціональних приміщень;

    2) перепрофілювання та ліквідація діючих фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд без створення рівноцінних споруд.

    6.4.7. Експлуатація спортивних споруд та обладнання, що не забезпечує безпеки спортсменів та глядачів, не допускається. Спортивні споруди повинні відповідати вимогам загальної та спеціальної безпеки учасників і глядачів.

    6.5. Вимоги до утримання ліхтарів вуличного освітлення, засобів та обладнання зовнішнього освітлення, установок з декоративного  підсвічування будинків і пам'ятників, вивісок, вітрин

    6.5.1. Підприємства, установи, організації, особи, які експлуатують ліхтарі вуличного освітлення, засоби та обладнання зовнішнього освітлення, установки з декоративного підсвічування будинків і пам'ятників, вивісок, вітрин, світлової реклами, зобов’язані забезпечити їх належний режим роботи та технічний стан.

    6.5.2. Усі вітрини повинні бути обладнані спеціальною освітлювальною апаратурою, переважно енергозберігаючою.

    6.5.3. На головних магістралях, проспектах та вулицях міста має бути забезпечене освітлення вітрин.

    6.5.4. Освітлення має бути рівномірним і не повинно засліплювати учасників дорожнього руху та освітлювати квартири жилих будинків.

    6.5.5. Ліхтарі вуличного освітлення повинні вмикатися відповідно до графіка встановленого рішенням Денежниківської сільської ради, залежно від пори року та природних умов.

    6.5.6. Розміщення обладнання архітектурно-художнього підсвітлювання на фасаді будівель та споруд здійснюється виключно на підставі відповідного дозволу, згоди власника будівлі або приміщень, за проектом, погодженим управлінням архітектури та містобудування Новоайдарської районної державної адміністрації та відповідним органом охорони культурної спадщини (якщо об’єкт є пам’яткою).

    6.5.7. Відключення освітлення у темний час доби забороняється.

    6.7.8. Зовнішнє освітлення вулиць, доріг і площ з регулярним транспортним рухом повинно відповідати ДСТУ 3587 і СніП ІІ-4, ДБН В.2.5.-28-2006.

    6.6. Порядок утримання обладнання та елементів благоустрою дитячих, спортивних та інших майданчиків для дозвілля та відпочинку

    6.6.1. Утримання в належному стані обладнання та елементів благоустрою дитячих, спортивних та інших майданчиків для дозвілля та відпочинку покладається на балансоутримувачів вказаного майна або осіб, на території яких розміщені вказані майданчики.

    6.6.2. Утримання дитячих, спортивних та інших майданчиків для дозвілля та відпочинку повинно здійснюватися з додержанням санітарних, екологічних та технічних норм, забезпечувати безпечне користування ними.

    6.6.3. Обладнання майданчиків для дозвілля та відпочинку необхідно підтримувати у справному стані, регулярно обстежувати, своєчасно ремонтувати, фарбувати, щорічно здійснювати їх капітальний ремонт.

    6.6.4. Будова, виготовлення, установлення, монтаж, експлуатація, ремонт та реконструкція атракціонної техніки здійснюється відповідно до Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01.03.2006 р. № 110.

    6.6.5. До стаціонарних, пересувних і мобільних атракціонів належать атракціони катальні механізовані та немеханізовані, у тому числі каруселі, гойдалки, качалки, катальні гори, гірки, колеса огляду, вежі, дороги, автодроми, катапульти тощо; атракціони з еластичними елементами (катапульти, стрибки з висоти на еластичному тросі тощо); водні, у тому числі гірки, спуски тощо; спортивні, у тому числі силові, тренажери, гирі, батути тощо; обладнання дитячих ігрових майданчиків, у тому числі каруселі, гойдалки, качалки, гірки тощо.

    6.7. Порядок утримання малих архітектурних форм комерційного призначення

    6.7.1. Утримання малих архітектурних форм комерційного призначення здійснюється їх балансоутримувачами. 

    6.7.2. Біля кожної малої архітектурної форми комерційного призначення повинно бути зовнішнє штучне освітлення.

    6.7.3. У разі розміщення малої архітектурної форми комерційного призначення поза межами тротуару, до неї з тротуару, повинна бути побудована пішохідна доріжка завширшки не менш ніж 1,5 метри. 

    6.7.4. Біля кожної малої архітектурної форми комерційного призначення встановлюється дві урни для сміття об’ємом не менш 40 літрів. 

    6.7.5. Підключення малих архітектурних форм комерційного призначення до інженерних мереж здійснюється з дотриманням умов і правил технічної експлуатації відповідних мереж, цих Правил і має гарантувати безпеку користувачам дорожніх об'єктів.  

    6.7.6. Забороняється користуватися малими архітектурними формами комерційного призначення, а також пересувними елементами вуличної торгівлі, якщо їх власниками не укладено договорів проводопостачання та водовідведення – у разі необхідності в наданні цих послуг,а також обов’язково – на вивезення відходів.

    6.7.7. Під час розміщення малих архітектурних форм комерційного призначення не допускається пошкодження або знищення зелених насаджень.

    6.7.8. Контроль за виконанням обов’язків, викладених у пункті 6.9 цих Правил,покладається на  постійну комісю  з благоустрою Денежниківської сільської ради.

    Категория: Мои файлы | Добавил: sartem | Теги: денежникове, Правила благоустрою
    Просмотров: 819 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email *:
    Код *: